GYVYBĖS DRAUDIMAS

Jeigu esate rūpestingas Ir atsakingas žmogus, Jeigu galvojate apie savo šeimos finansinį saugumą, jeigu pergyvenate dėl savo vaikų ateities arba norite užtikrinti sau orią pensiją, siūlome įsigyti gyvybės draudimą.

Tai draudimo rūšis, padedanti disceplinuotai kaupti ir investuoti siekiant išvengti pinigų nuvertėjimo. Gyvybės draudimas užtikrina finansinę paramą nelaimės atveju, t.y. apdraustajam susirgus, tapus neįgaliam ar mirus. Priklausomai nuo Jūsų poreikių padėsime pasirinkti teisingą sutarties struktūrą bei išsirinksime geriausiai Jūsų lūkesčius atitinkančią draudimo bendrovę.

Investicinis gyvybės draudimas

Norintiems ne tik pasirūpinti šeimos finansinę gerovę, bet ir įdarbinti lėšas skirtas taupyti įvairiems poreikiams (pensijai, vaikų studijoms, pirmas įšnašas bustui ir t.t.). Šis draudimas yra ilgalaikio kaupimo įrankis, reikalaujantis kantrybės ir laiko. Tai yra saugiklis užtikrinantis finansinį stabilumą su galimybe investavimo deka padengti savo išlaidas draudmui ir apsaugoti santaupas nuo infliacijos. Viena draudimo įmokos dalis padengia draudimo rizikos bei administracinius kaštus, kita - investuojama į pasirinktus investicinius fondus. Sudarant investicinį gyvybės draudimą yra svarbu atsižvelgti į sutarties laikotarpį, įmokų mokėjimo periodiškumą, investicinių fondų struktūrą bei investavimo strategiją.

Kaupiamasis gyvybės draudimas

Tai galimybė turėti draudimo apsaugas ir kaupti lėšas, kurias draudimo kompanija investuoja savo nuožiūra, prisiimant visą investavimo riziką. Šis draudimas užtikrina nedideles palūkanas ir tinkamas tiems, kas nesidomi finansų rinkomis bei infliacija. Kaupiamasis gyvybės draudimas vartotojui užtikrina nedidelę, tačiau garantuotą grąžą.

Šeimos draudimas

Viena draudimo sutartimi yra draudžiama visa šeima, bet pagal kiekvieno šeimos nario individualius poreikius. Viena draudimo įmoka gali užtikrinti kiekvienam šeimos nariui skirtingą draudimo apsaugą. Nepriklausimai nuo apdraustųjų skaičiaus draudimo kompanijos taiko tik vieną aptarnavimo mokestį.

Vaiko draudimas

Tai galimybė apsaugoti Jūsų vaiką nuo finansinių sunkumų tėvų netekimo atvėju ir finansinė pagalba nelaimingo atsitikimo ar sveikatos sutrikimo atveju. Ta pati Draudimo sutartis gali pagelbėti sukaupti vaikui kapitalą savarankiško gyvenimo pradžiai, studijoms, busto pirmam įnašui ar kitiems poreikiams. Vaiko draudimas tai puiki priemonė pasirūpinti vaiko finansine gerove dabar ir ateityje ir tuo pačiu ugdyti vaiko finansinį raštingumą.

Pensijų fondai

Lietuvoje pensijų kaupimo sistemą sudaro trys pakopos: I PAKOPA Tai valstybinio socialinio draudimo pensija. Svarbu: dėl ilgėjančios vidutinės gyvenimo trukmės mūsų šalies visuomenė „sensta“ – būsimų pensininkų skaičius auga smarkiau nei būsimų mokesčių mokėtojų, todėl „Sodros“ mokama pensija mažėja. Norint užsitikrinti pakankamas pajamas senatvėje, verta kaupti papildomai savarankiškai. II PAKOPA Tai papildomas kaupimas pensijai. Į pensijų fondą pervedamą pensijų įmoką sudaro dvi dalys: įmoka nuo Jūsų atlyginimo ir įmoka iš valstybės biudžeto. Tikėtina, kad kaupdami II pakopoje galėtumėte sukaupti iki 30 proc. buvusio uždarbio. III PAKOPA Tai savarankiškas kaupimas pensijai. Atidėdami periodiškai ir kaupdami III pakopos fonduose, iki pensijos galite sukaupti pakankamai, kad gyventumėte patogiau. Taikoma gyventojų pajamų mokesčio lengvata. Visą ar dalį įmokos gali mokėti Jūsų darbdavys.

SVEIKATOS DRAUDIMAS

Tai unikali galimybė pasirūpinti savo ar savo šeimos sveikata ir gauti kokybišką bei greitą gydymą privačiose gydymo įstaigose. Jus galėsite kreiptis į reikiamus specialistus nelaukdami kelių mėnesių eilės, atlikti laboratorinius bei diagnostinius tyrimus ir procedūras turint siuntimą. Sveikatos draudimas padengia išlaidas vaistams, reabilitacijai, akių ir dantų gydymui. Ši draudimo rūšis sutaupys Jūsų laiką ir leis Jums patiems spręsti pas ką ir kur gydytis.