Įvykus eismo įvykiui, kuriame yra patirta kokia nors žala, būtina ją įvertinti ir nustatyti – tik taip galima gauti žalos atlyginimą iš draudimo bendrovės. Siekiant, kad Jums būtų kuo mažiau rūpesčių, siūlome žalų administravimą patikėti mums – šios srities specialistams. Mes:

  • Suteiksime operatyvią ir kokybišką pagalbą;
  • Pasirūpinsime, jog Jūsų automobilis būtų saugiai transportuojamas iš eismo įvykio vietos į autoservisą;
  • Pasiūlysime pakaitinį automobilį, leisiantį Jums tęsti savo keliones;
  • Pasirūpinsime dokumentų, susijusių su eismo įvykiu, tvarkymu;
  • Pateiksime būtinus dokumentus draudimo bendrovei;
  • Suremontuosime Jūsų automobilį.

Žalų administravimas patekusiems į eismo įvykį dažnai įsimena kaip gana nemažai laiko ir įvairių dokumentų reikalaujantis procesas, todėl patikėti šį darbą mums yra iš tiesų naudinga, ypač jei skubate, turite daugybę planų ir negalite tam skirti savo laiko. Ypatingai patrauklia galimybe mūsų klientai įvardija tai, jog vos susisiekę su mumis gauna visą paslaugų paketą nuo pagalbos eismo įvykio vietoje iki pilnai sutvarkyto ir toliau naudoti tinkamo automobilio.

Vertindami žalą atkreipiame dėmesį į kiekvieną smulkmeną ir atliekame nuodugnią apžiūrą, todėl įvertiname visas būsimas išlaidas, suderiname jas su draudimo bendrove ir tik tada imamės darbų. Tuo tarpu derindami išmokas ir kitas detales tarp autoserviso ir draudiko savarankiškai būtumėte lyg tarpininkas, turintis pasitarti tiek su viena, tiek su kita puse – tai ilgas ir daug kantrybės reikalaujantis uždavinys, tad kam save apsunkinti? Esame patikimi draudikų partneriai, todėl bendrovės mumis pasitikti ir tai palengvina derybų eigą, paspartina visą procesą.

Visais klausimais dėl įvykio registravimo bei žalos administravimo kreipkitės:
Tel. +370 611 611 11 arba el. paštu: zalos@socgarantijos.lt
Fabijonišių g. 5C, Vilnius