Apie mus

Spausdinti
Uždaroji akcinė draudimo brokerių bendrovė "Socialinės garantijos" įregistruota 2001 metais. Bendrovė skelbiama Draudimo brokerių įmonių sąraše Lietuvos banko interneto tinklapyje adresu http://www.lb.lt/draudimo_tarpininkai.
 
UADBB „Socialinės garantijos“ atstovauja kliento (draudėjo) interesams. Norint suteikti aukščiausio lygio aptarnavimą savo klientams parenkame kelių draudimo kompanijų pasiūlymus bei konsultuojame įvairiais draudimo klausimais, suteikiame visapusišką informaciją. Viena pagrindinių įmonės užduočių – atlikti išsamią draudimo rinkos analizę ir pateikti klientui patį optimaliausią sprendimą. Bendrovės pagrindinis tikslas suteikti kokybiškas paslaugas, atitinkančias individualius kliento poreikius.
 
Kodėl verta pasinaudoti UADBB "Socialinės garantijos" paslaugomis?
UAD BB "Socialinės garantijos" bendradarbiauja su 6 gyvybės draudimo ir 7 ne gyvybės draudimo kompanijomis, mūsų klientai gauna keletą pasiūlymų  iš kurių gali rinktis jiems labiausiai tinkamą variantą.
Skirtingų draudimo kompanijų draudimai skiriasi draudimo įmoka, taisyklėmis ir kitomis draudimo sąlygomis, todėl norint išsirinkti kokioje draudimo bendrovėje parankiausia įsigyti tam tikrą draudimo produktą, reikia sugaišti nemažai laiko bei jėgų. Pasinaudojus UADBB "Socialinės garantijos" paslaugomis mūsų klientai išvengia papildomų  rūpesčių ir sutaupo marias laiko.
  • Jus aptarnaus tik profesionalūs draudimo brokeriai, kurie turi didelę patirtį draudimo srityje ir kurie nuolat tobulina savo žinias.
  • Kiekvienas draudimo pasiūlymas teikiamas atsižvelgiant į individualius kliento poreikius.
  • Draudimo brokeris tarpininkauja ne tik sudarant draudimo sutartis, bet ir atsitikus įvykiui. Taip pat draudimo brokeris visiškai nemokamai konsultuoja visais draudimo klausimais.
  • Mūsų centrinė būstinė klientų patogumui yra įsteigta Vilniuje, Šeškinės mikrorajone, geroje, susisiekimo atžvilgiu,  vietoje. Visai šalia yra patogi ir didelė automobilių stovėjimo aikštelė, bei net keletas autobusų stotelių.
  • Mus galėsite rasti ir kituose stambiuose Lietuvos miestuose.
  • Kliento pageidavimu draudimo polisus pristatome į namus arba atsiunčiame elektroniniu paštų (pagal galimybes).

Naujienų prenumerata

Įveskite pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji.

 
© 2013 UADBB "Socialinės garantijos"Sprendimas: Fresh Media | Naudojama EasyWeb 3.3 sistema