Automobilio draudimas

Spausdinti
Transporto priemonių savininkų civilinės atsakomybės draudimas
Tai yra draudimo rūšis, kuri užtikrina, kad dėl Jūsų kaltės įvykus avarijai bus atlyginta kitų asmenų sveikatai ar turtui padaryta žala.
Draudimo sutartį gali sudaryti transporto priemonės savininkas arba transporto savininko vardu, teisėtas valdytojas, arba savininko įgaliotas asmuo.
Šis draudimas numatytas 2002 m. sausio 1 d. įsigaliojusiame Transporto priemonių savininkų ir valdytojų civilinės atsakomybės privalomojo draudimo įstatyme. Transporto priemonės vairuotojas, sustabdytas kelių policijos, su kitais dokumentais privalo pateikti ir galiojantį draudimo liudijimą (polisą), patvirtinantį, kad jis turi draudimo sutartį.
 
Transporto priemonių savanoriškas draudimas (casko)
Transporto priemonė apdraudžiama nuo: avarijos, vagystės, stiklo dūžio, gaisro, sprogimo, piktavališkų trečiųjų asmenų veikos, stichinių nelaimių, trumpo jungimo elektros instaliacijoje. Viena sutartimi galima apdrausti keleivius bei vairuotoją mirties, invalidumo ar traumų atveju.
Taip pat galima apdrausti išlaidas dėl neatidėliotinos pagalbos kelyje automobiliui sugedus, transporto priemonės saugojimo, kelionės pratęsimo ar grįžimo atgal, nakvynės kai automobilis remontuojamas bei atsarginių transporto priemonės raktelių pristatymo.
 
 

Naujienų prenumerata

Įveskite pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji.

 
© 2013 UADBB "Socialinės garantijos"Sprendimas: Fresh Media | Naudojama EasyWeb 3.3 sistema