Gyvybės draudimas

Spausdinti
Jeigu esate rūpestingas ir atsakingas žmogus, jeigu galvojate apie savo šeimos finansinį saugumą, jeigu pergyvenate dėl savo vaikų ateities arba norite užtikrinti sau garantuoto dydžio pensiją, siūlome įsigyti gyvybės draudimą.
 
Draudžiant savo gyvybę galėsite pasirinkti įvairias papildomas apsaugas: draudimą nuo nelaimingų atsitikimų, nuo kritinių ligų, traumų draudimą, darbingumo praradimo draudimą. Sutarties sąlygas - terminą, draudimo sumas, įmoką, naudos gavėjus - galėsite pasirinkti patys. Jei per visą draudimo sutarties laikotarpį neatsitiks nieko blogo yra išmokama sukaupta suma. Valstybė savo ruožtu taip pat skatina žmones rūpintis savo ir savo artimųjų ateitimi – taiko pajamų mokesčio lengvatą
 

Investicinis gyvybės draudimas

Tai draudimo rūšis tiems , kurie nori turėti finansinę apsaugą nelaimės atveju ir lygiagrečiai kaupti lėšas investuojant į pasirinktus investicinius fondus.
 

Kaupiamasis gyvybės draudimas

Tai galimybė turėti draudimą ir kaupti lėšas, kurias draudimo kompanija investuoja savo nuožiūra. Šiuo atveju draudimo kompanija prisiima visą investavimo riziką ir siūlo klientams garantuotas palūkanas.
 
Šeimos draudimas
Viena draudimo sutartimi yra draudžiama visa šeima, bet pagal kiekvieno šeimos nario individualius poreikius. Viena draudimo įmoka gali užtikrinti kiekvienam šeimos nariui skirtingą draudimo apsaugą. Nepriklausimai nuo apdraustųjų skaičiaus draudimo kompanijos taiko tik vieną aptarnavimo mokestį.
 
Vaiko draudimas
Galimybė viena draudimo įmoka apdrausti savo vaiką nuo traumų , kritinių ligų bei sukaupti tam tikrą sumą vaiko ateičiai – studijoms, savarankiško gyvenimo pradžiai ir t.t. Minimali mėnesio draudimo įmoka 50 Lt.
 
Pensijų draudimas
Tai draudimo rūšis, kuria pasinaudoję galite pasirūpinti tuo savo gyvenimo periodu, kai paprastai žmonės nebūna jau tokie aktyvūs bei darbingi, kad užtikrinti sau aukštą pajamų lygį. Pensijų draudimas yra garantuota pensija, nepriklausanti nei nuo Jūsų dabartinių pajamų nei nuo Jūsų darbo stažo.
 
Pensijų fondai
Kiekvienas dirbantysis, draudžiamas privalomuoju valstybiniu socialiniu draudimu, dalį pensijos gali savanoriškai kaupti asmeninėje sąskaitoje, esančioje jo pasirinktame pensijų fonde. Atėjus pensiniam amžiui, žmogus gaus pensiją ne tik iš "SoDros", bet ir iš savo asmeninės sąskaitos pensijų fonde, kurioje pinigai bus investuojami ir termino pabaigoje išmokami kartu su palūkanomis. Atsitikus nelaimei ir nesulaukus pensijos amžiaus pensijų fonde sukaupti pinigai bus išmokami šeimos nariams.

Naujienų prenumerata

Įveskite pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji.

 
© 2013 UADBB "Socialinės garantijos"Sprendimas: Fresh Media | Naudojama EasyWeb 3.3 sistema